Меню Закрити

Як доїхати зі Здолбунова до Старої Синяви

Для подорожі зі Здолбунова до Старої Синяви, ви можете скористатися послугами автобусного сполучення, оскільки безпосередніх рейсів між цими пунктами може не існувати. Оптимальним маршрутом може бути подорож через Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Тернопіль або Вінницю, залежно від доступних рейсів і вашого графіка.

Зі Старої Синяви ви можете виїхати до Кам’янець-Подільського (рейси о 06:45 і 10:40), Тернополя (рейси о 06:55 і 07:05 з Хмільника), Хмельницького (рейси о 13:45 і 19:52 з Хмільника), а також до Вінниці (рейс о 09:00 зі Старокостянтинова). Автобуси курсують за різними маршрутами, тому вам може знадобитися здійснити пересадку в одному з цих міст для подальшого доїзду до Здолбунова.

Рекомендую перевіряти актуальний розклад і наявність місць безпосередньо на автовокзалах або за телефонами довідкових служб, оскільки графік руху та доступність рейсів може змінюватися. Номери телефонів для довідок та адреси автовокзалів ви зможете знайти на веб-сайтах, які надають інформацію про автобусні маршрути та розклади, наприклад, на сайтах zabytki.in.ua і avtobys.in.ua.

Також варто розглянути можливість подорожі на автомобілі або потягу, звернувшись до відповідних сервісів для пошуку оптимальних маршрутів та розкладів.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов’язані записи