Меню Закрити

Зупинимо булінг разом!

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» розпочалась просвітницька кампанія #СтопБулінг. 

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском.

Види булінгу:

  • фізичний: штовхання, підніжки, зачіпання, бійки, стусани, ляпаси, «сканування» тіла, нанесення тілесних ушкоджень;
  • економічний: крадіжки, пошкодження чи знищення одягу та інших особистих речей, вимагання грошей;
  • психологічний: принизливі погляди, жести, образливі рухи тіла, міміка обличчя, поширення образливих чуток, ізоляція, ігнорування, погрози, жарти, маніпуляції, шантаж;
  • сексуальний: принизливі погляди, жести, образливі рухи тіла, прізвиська та образи сексуального характеру, зйомки у переодягальнях, поширення образливих чуток, сексуальні погрози, жарти; кібербулінг: приниження за допомогою мобільних телефонів, інтернету, інших електронних пристроїв.

За даними UNICEF Ukraine за 2017 рік, 67% дітей стикалися з булінгом (цькуванням), а 40% постраждалих взагалі ні з ким не ділилися проблемою і не зверталися за допомогою. З тих, хто мовчать, – 40% соромляться про це говорити, а 22% вважають, що це нормальне явище.

Телефон безкоштовної гарячої лінії 0 800 213 103.

За правовою консультацією звертайтеся до Дубровицького бюро правової допомоги, що знаходиться за адресою: м.Дубровиця, вул.Воробинська,9 (приміщення районної бібліотеки).

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов'язані записи