Меню Закрити

Окопний портативний РЕБ: призначення і критерії вибору

Окопний РЕБ – це спеціалізований пристрій, призначений для придушення ворожих БПЛА. Ефективно глушить частоти, на яких функціонують дрони. Основна мета окопного портативного РЕБу – забезпечення безпеки стаціонарних позицій та мобільних одиниць, таких як евакуаційні автомобілі, БТРи та танки. Пристрій, який можна вибрати і замовити ось тут https://lander.kiev.ua/okopni-reb/, створює захисний “купол” над об’єктом, ефективно захищаючи його від ударних дронів.

Інтернет-магазин Lander Donate пропонує антидронові системи, які створені для придушення FPV БПЛА. Ці системи доступні для замовлення з доставкою по Україні.

Завдання РЕБ

Окопні станції РЕБ виконують критично важливі завдання:

  • Захист від ударних дронів. На початку війни основною метою було захищати важливі об’єкти від ударів дронів.
  • Протидія дронам-розвідникам. Сучасні РЕБи також використовуються для відганяння розвідувальних безпілотників, які можуть коригувати артилерійський вогонь противника.

Завдяки використанню сучасних систем можна ідентифікувати та заглушити ворожий дрон, змушуючи його виконати аварійну посадку або втратити контроль. Це особливо ефективно при відсутності вітру, оскільки БПЛА може втратити до 100 метрів висоти за хвилину дії глушилки.

Критерії вибору

При виборі окопного портативного РЕБу слід звернути увагу на кілька важливих аспектів, що забезпечать максимальну ефективність та надійність використання обладнання:

  • Мобільність та компактність. Одним із ключових факторів при виборі портативного РЕБу є його мобільність. Обладнання повинно бути достатньо легким та компактним для легкого перенесення в різні точки конфлікту без затрат великої кількості ресурсів та часу на транспортування. Це важливо для оперативного реагування на зміни в тактичній ситуації та швидкого розгортання в нових локаціях.
  • Ефективність придушення сигналів. Важливо вибрати РЕБ, який має високу ефективність у придушенні сигналів БПЛА, якими може користуватися ворог. Від цього залежить радіус дії та здатність досягати цілей на значних відстанях. Також слід враховувати здатність обладнання придушувати різні типи частот, що можуть використовуватися дронами для управління та передачі даних.
  • Надійність у екстремальних умовах. Окопний РЕБ повинен бути виготовлений з високоміцних матеріалів, які витримують жорсткі умови військового використання, включаючи вплив погодних умов, механічні удари та інші зовнішні впливи. Надійність і довговічність обладнання гарантує, що воно буде функціонувати без збоїв під час критичних моментів.
  • Простота обслуговування та управління. Обладнання має бути інтуїтивно зрозумілим у використанні та легким у обслуговуванні, щоб оператори могли швидко засвоїти основи роботи з РЕБ та ефективно управляти його функціями без необхідності довготривалого навчання.

Окопний портативний РЕБ є незамінним інструментом для забезпечення безпеки на полі бою. Вибір ефективного обладнання може значно підвищити шанси на успіх в боротьбі з дронами-агресорами. Інтернет-магазин Lander Donate допоможе вибрати оптимальне рішення для вашої безпеки та безпеки вашого обладнання.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов’язані записи