Меню Закрити

Чому пральна машина погано віджимає?

чому машина погано віджимає

Пральні машини сьогодні є у більшості будинків або квартир. Вони помітно спрощують догляд за одягом та навіть взуттям, дозволяючи своєчасно та швидко очищувати його від забруднень.

Будь-які збої в роботі побутової техніки призводять не лише до неякісного прання, але й до ризику пошкодження тканин чи повного виходу з ладу самої пральної машини. Давайте ретельніше розглянемо, чому погіршується якість віджимання речей і як можна знешкодити цю проблему?

Причини поганого віджимання у пральній машині

Навіть якщо ви обираєте якісні сучасні моделі пральних машин на https://noviydom.com.ua/uk/krashhi-pralni-mashini, ви не застраховані від того, що з часом побутова техніка може давати збої в роботі. Й одним з найбільш поширених збоїв є поганий віджим. Ця проблема може бути викликана різними факторами, які варто розглянути для її вирішення:

 1. Перевантаження. Занадто велика кількість білизни в пральній барабані може заважати повному віджимання. Рекомендується завантажувати пральну машину згідно із її максимальною місткістю.
 2. Нерівномірний розподіл білизни. Якщо білизна не розміщена рівномірно в барабані, це може призвести до нестабільності машини під час центрифугування. Створюється додаткове навантаження на окрему ділянку. Внаслідок чого може погіршуватися якість віджимання речей.
 3. Пошкоджені частини машини. Непрацюючі або зношені деталі, такі як амортизатори або підшипники, можуть спричиняти проблеми з віджиманням. Тому важливо ретельно перевіряти пралку, здійснювати своєчасне обслуговування побутової техніки проводити планову діагностику для контролю ступеня зношеності деталей пральної машини.
 4. Нестача обертів. На деяких програмах пральні машини можуть мати обмежену швидкість віджимання. Переконайтеся, що обрана програма віджимання відповідає потребам. В більшості сучасних моделей ви можете вручну встановити потрібну силу віджимання, аби отримати настільки сухі речі, наскільки це можливо.
 5. Низька якість води. Забруднена або м’яка вода може впливати на ефективність віджимання. Вона в цілому шкодить побутовій техніці і часто призводить до накопичення накипу на ключових елементах пральної машини. Використання відповідних миючих засобів та регулярне промивання пральної машини може допомогти у цьому випадку.
 6. Порушення правил експлуатації. Неважливо, яку пральну машину ви обрали: вертикальну або горизонтальну, неправильне використання, наприклад, вибір невідповідної програми або відсутність попереднього промивання, також може призвести до проблем з віджиманням. Обов’язково дотримуйтесь всіх рекомендацій та інструкцій.

Як вирішити проблему з поганим віджиманням речей?

Існує ряд корисних та практичних порад, що дозволяють повернути якість віджимання одягу під час прання:

 1. Перевірте завантаження. Розподіліть білизну рівномірно в барабані та переконайтеся, що ви не завантажили пральну машину надміру.
 2. Перевірте стан машини. Подивіться на стан амортизаторів, підшипників та інших деталей. Якщо вони зношені або пошкоджені, викличте майстра для заміни.
 3. Виберіть правильну програму. Вона повинна відповідати типу білизни та її об’єму.
 4. Періодично очищуйте пральну машину від накипу та забруднень.
 5. Консультуйтеся з фахівцем. Якщо усі вищезазначені заходи не допомагають вирішити проблему, краще звернутися до фахівців для професійної діагностики та ремонту пральної машини.

Недоліки у віджиманні можуть бути вирішені, якщо вчасно виявити їх причини та вжити відповідних заходів для їх усунення.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов'язані записи