У Здолбунові прибрали огорожу, яка перешкоджала мешканцям вільно проходити до берега річки Устя. Демонтаж провели після вимоги Державної екологічної інспекції Поліського округу, яка під час перевірки виявила порушення природоохоронного законодавства та зобов’язала міську раду усунути його.
Порушення зафіксували ще навесні поблизу вулиці Коперника, де металевий паркан перекривав доступ до прибережної смуги. Після отримання припису місцева влада демонтувала огорожу та офіційно повідомила про виконання вимоги. В екоінспекції нагадали, що право громадян на вільне користування берегами водойм гарантоване законодавством і не може обмежуватися будь-якими огорожами.